.::.  Firma Profili

HURMA DÜNYAM ; Konya'da Çikolatalı hurma üretimi ve hurma stışı alanında faaliyet göstermektedir.

Sağlıklı ve hijyenik ortamda özenle hazırlanan çikolatalı hurmalar "Yeni bir tat, yeni bir lezzet" sloganıyla sizlerin beğenisini bekliyor.

Ürünümüz; Çikolata kaplı olup hurma, badem ve Belçika çikolatasının müthiş birleşimi....

Ürünlerimizi; öncelikle lezzet olarak biz test ettik. Dost akraba dışında da pek çok kişiye ürünlerimizi lezzet yönünden test ettirdik. Onların görüşlerini aldık. Bize; "Bu ürünü nereden alabilirim. Çok güzel bu" dediklerinde, seri üretimin startını verdik.

"VODİ" Markasını taşıyan ürünleeimizi önce; kendi şehrimize, akabinde diğer şehirlere de göndermeye başladık. Şimdi de yurtdışına göndermeye hazırlanıyoruz.

Eğer; kaliteli bir ürün ortaya koymuşsanız, başarı da beraberinde geliyor.

Aynı zamanda toptan ve perakende hurma satışı yapıyoruz. Hurmaları direkt yerinden getiritiyor, halkımıza uygun fiyatlarda pazarlıyoruz.

VODİ... Yiyenler Onu Sevdi...

 

çikolatalı hurma, bitter çikolatalı hurma, beyaz çikolatalı hurma, hurmalı çikolatalı hurma, hurmalı bademli çikolatalı hurma, toptan çikolatalı hurma, bitter çikolatalı hurma, beyaz çikolatalı hurma, sütlü çikolatalı bademli hurma, karışık spesiyal hurma, bitter çikolatalı bademli hurma, toptan sütlü çikolatalı bademli hurma, hurmalı çikolata, hurmalı bademli çikolata, toptan çikolatalı hurma, toptan çikolatalı hurma, toptan bitter çikolatalı hurma, toptan beyaz çikolatalı hurma, toptan çikolatalı hurma, toptan bitter çikolatalı hurma, toptan beyaz çikolatalı hurma, toptan hurmalı çikolatalı hurma, toptan hurmalı bademli çikolatalı hurma, çikolatalı hurma fiyatları, bitter çikolatalı hurma fiyatları, beyaz çikolatalı hurma fiyatları, hurmalı çikolatalı hurma fiyatları, hurmalı bademli çikolatalı hurma fiyatları,